Automatik Elektrocieplo.pl - energooszczędne ogrzewanie elektryczne
mapa serwisu
Zobacz więcej na temat podgrzewaczy wody
Bezprzewodowe sterowanie Danfoss Link
Mata Devi  - ciepła podłoga
Witamy

Elektryczne systemy grzewcze - energooszczędne ogrzewanie domów i kościołów

Ogrzewanie elektryczne stanowi jedną z najlepszych alternatyw dla tradycyjnego opalania domów węglem lub olejem. Tego typu rozwiązanie to nie tylko działanie w trosce o środowisko, ale także szansa na energooszczędne ogrzewanie domu, które nie nadwyręży domowego budżetu.

Wydajne, elektryczne systemy grzewcze

Działaność naszej firmy obejmuje realizację projektów dla budownictwa jednorodzinnego, jak również firm oraaz budynków zabytkowych. Wdrażanie przez nas rozwiązania i urządzenia wykorzytuja nowoczesne technologie, dzięki którym możliwe jest uzyskanie wysokiej wydajności ogrzewania w połączeniu z niskimi kosztami jego utrzymania. energooszczędne ogrzewanie domu, kościołów oraz innych budynków opiera się na zastosowaniu ekologicznych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Partnerzy handlowi:

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO
ul. Legionów 16     

87-100 Toruń

tel. 56 660 44 44    tel. 601 862 788

poniedziałek - piątek:  8:30 - 16:00

Newsletter
podaj email:
 
Szukaj nas na:
Misja firmy

Automatik Elektrociepło od ponad 20 lat zajmujemy się projektowaniem i montażem ogrzewania elektrycznego. Naszą dewizą jest uzyskanie oczekiwanego  komfortu cieplnego w rozsądnej ekonomii  w domach, firmach, kościołach. Pracujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia filmu na temat  elektrycznego podłogowego ogrzewania akumulacyjnego.