mapa serwisu

Ogrzewanie promiennikowe Frico

Promienniki ogrzewają w sposób pośredni.

Ciepło jest przesyłane z urządzeń umieszczonych pod sufitem do powierzchni podłóg, ścian, mebli itp., które następnie oddają je do powietrza w pomieszczeniu.

W drodze od sufitu do podłogi nie występują żadne straty. Ogrzewanie promiennikowe można porównać do zwykłego światła. Rozpraszanie i odbijanie odbywa się w podobny sposób. Promienniki tworzą bardzo równomierny rozkład temperatury miedzy sufitem i podłogą. W wysokich pomieszczeniach promienniki zapewniają znacznie niższe zużycie energii.

BEZPŁATNE DORADZTWO I PROJEKT

MONTAŻ PROMIENNIKÓW NA TERENIE CAŁEGO KRAJU, SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

 

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO
ul. Legionów 16     87-100 Toruń

Napisz do nas: biuro@elektrocieplo.pl  

566604444 - biuro

601862788 - doradztwo techniczne

Biuro Obsługi Klienta: poniedziałek - piątek:  8:30 - 16:00

Newsletter
podaj email:
 
Szukaj nas na:
Misja firmy

Automatik Elektrociepło od ponad 20 lat zajmujemy się  kompleksową obsługą w zakresie projektowania i montażu  elektrycznych instalacji grzewczych. Dewizą naszą jest uzyskanie oczekiwanego  komfortu cieplnego w rozsądnej ekonomii  w domach naszych klientów jednorodzinnych, wielorodzinnych, w kościołach i zabytkach. Pracujemy na terenie całej Polski, obecnie wykonujemy ogrzewanie w kościele parafialnym w Przytoku w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej zobaczcie: parafia Przytok - montaż ogrzewania  przez Automatik Elektrociepło.