Automatik Elektrocieplo.pl - energooszczędne ogrzewanie elektryczne
mapa serwisu

Rekuperator decentralny LWE 40 Stiebel Eltron

Automatyczna rekuperacja w kościołach

Film : "Ogrzewanie, wentylacja oraz panele fotowoltaiczne w kościele" 

Film: "Wentylacja w kościołach" 

W kościołach i obiektach sakralnych rekuperacja decentralna LWE 40 utrzymuje wysokiej jakości powietrze bez utraty wytworzonego wcześniej ciepła. Rekuperacja LWE 40 dostarcza powietrze oczyszczone, ponieważ przechodzi ono przez podwójne filtry. Jest to bardzo korzystne dla alergików i dla elementów zabytkowych kościoła. Ponadto wilgoć, która często pojawia się w kościołach bez wentylacji jest tutaj eliminowana. Na ścianach nie powstają ślady pleśni i grzybów, które stanowią zagrożenie dla kondycji budynku i zdrowia ludzi.

Cicha rekuperacja w obiekcie sakralnym

Montaż jednostki kompaktowej LWE 40 z odzyskiem ciepła nie jest skomplikowany. Po przygotowaniu odpowiednej średnicy otworów  w ścianie, wprowadza sie obudowę teleskopową a następnie uzupełnia się szczeliny specjalistyczną pianką. Wentylator LWE 40 jest optymalizowany zapewnia cichą pracę a podczas prowadzonej liturgii jest to konieczność.

Łatwość w utrzymaniu 

Wymiennik ciepła w rekuperatorze LWE 40  wykonany jest z aluminium. Czyszczenie wymiennika polega tylko na wypłukaniu go pod bieżącą wodą. Dodatkową zaletą jest przemyślana konstrukcja obudowy zewnętrznej, która nie pozostawia śladów wody na elewacji budynku. 

 

 

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO
ul. Legionów 16     

87-100 Toruń

tel. 56 660 44 44

tel. 601 862 788

e-mail: biuro@elektrocieplo.pl

Biuro obsługi klienta czynne:

poniedziałek - piątek: 8:30 - 16:00

 

Newsletter
podaj email:
 
Szukaj nas na:
Misja firmy

Automatik Elektrociepło od ponad 20 lat zajmujemy się projektowaniem i montażem ogrzewania elektrycznego. Naszą dewizą jest uzyskanie oczekiwanego  komfortu cieplnego w rozsądnej ekonomii  w domach, firmach, kościołach. Pracujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia filmu na temat:

"Ogrzewanie akumulacyjne i rekuperacja wewnątrzścienna"

kliknij na powyższy link