Automatik Elektrocieplo.pl - energooszczędne ogrzewanie elektryczne
mapa serwisu

Rekuperator decentralny LWE 40 Stiebel Eltron

Rekuperacja ścienna - wentylacja z odzyskiem ciepła VLR 70 w kościołach

Film : "Ogrzewanie, wentylacja oraz panele fotowoltaiczne w kościele" 

Film: "Wentylacja w kościołach" 

Rekuperacja ścienna VLR 70 wentylacja z odzyskiem ciepła Stiebel Eltron

W kościołach i obiektach sakralnych rekuperacja ścienna decentralna VLR 70 dostarcza świeże powietrze bez utraty wytworzonego wcześniej ciepła. Rekuperacja VLR 70 wciąga z zewnątrz powietrze oczyszcza je, przez podwójne filtry. Dla uczestników liturgii ma wpływ na brak znużenia a  dla alergików nieodpornych na zanieczyszczenia z zewnątrz - ulga - powietrze wolne od pyłków.

Wilgoć, która często pojawia się w kościołach bez wentylacji, poprzez pracę rekuperacji ściennej VLR 70 jest eliminowana. Na ścianach nie powstają ślady pleśni i grzybów, które stanowią zagrożenie dla kondycji budynku i zdrowia ludzi.

Cicha rekuperacja w obiekcie sakralnym szybki montaż

Montaż wentylacji z odzyskiem ciepła VLR 70 nie jest skomplikowany, jeśli współpracujemy z profesjonalnymi firmami wykonującymi przewierty, zasilanie elektryczne. Po przygotowaniu odpowiednej średnicy otworów  w ścianie, wprowadza się obudowę teleskopową a następnie uzupełnia się szczeliny specjalistyczną pianką. Rekuperator VLR 70 jest optymalizowany zapewnia cichą pracę a podczas prowadzonej liturgii jest to konieczność.

Minimalna ilość prac konserwacyjnych

Wymiennik ciepła w rekuperatorze VLR 70  wykonany jest z aluminium. Czyszczenie wymiennika polega tylko na wypłukaniu go pod bieżącą wodą. Dodatkową zaletą jest przemyślana konstrukcja obudowy zewnętrznej, która nie pozostawia śladów wody na elewacji budynku.  Wymiana filtrów jest prostą czynnością, która nie wymaga obecności serwisu.

 

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO
ul. Legionów 16     

87-100 Toruń

tel. 56 660 44 44

tel. 601 862 788

e-mail: biuro@elektrocieplo.pl

Biuro obsługi klienta czynne:

poniedziałek - piątek: 8:30 - 16:00

 

Newsletter
podaj email:
 
Szukaj nas na:
Misja firmy

Automatik Elektrociepło od ponad 25 lat zajmujemy się projektowaniem i montażem ogrzewania elektrycznego. Naszą dewizą jest uzyskanie oczekiwanego  komfortu cieplnego w rozsądnej ekonomii  w domach, firmach, kościołach. Pracujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia filmu na temat:

"Ogrzewanie akumulacyjne i rekuperacja wewnątrzścienna"

kliknij na powyższy link