Automatik Elektrocieplo.pl - energooszczędne ogrzewanie elektryczne
mapa serwisu

Ogrzewanie kościoła Elektryczne podłogowe ogrzewanie akumulacyjne Elektra

Ciepło w kościele

Elektryczne ogrzewanie podłogowe akumulacyjne źródło ciepła w kościele

Ogrzewanie elektryczne akumulacyjne jest odpowiedzią na pytanie jakie ogrzewanie sprawdzi się w kościele. Do tego ma byc  ekonomiczne, bezobsługowe i komfortowe. W budynkach kościelnych ogrzewanie podłogowe idealnie wpisuje się w oczekiwania księży i wiernych, dlaczego? Odpowiedź jest prosta system grzewczy zainstalowany na całej  powierzchni podłogi równomiernie oddaje ciepło nie "punktowo". Ciepło odczuwalne jest do wysokości osoby dorosłej, nie ogrzewamy całej kubatury a już na pewno nie mamy strat. Ogrzewanie i intuicyjne sterowanie wpływa na #niskie rachunki za ogrzewanie. Pobór prądu dla tego systemu odbywa się w taniej taryfie oraz  z magazynu energii słonecznej zgromadzonej w #magazynach energii.

Zalety ogrzewania podłogowego akumulacyjnego

Elektryczne ogrzewanie podłogowe akumulacyjne cechuje się równomiernym rozkładem ciepła. Temperatura utrzymywana na stałym poziomie jest ogromną zaletą, ponieważ gwałtowne zmiany temperatur nie są zdrowe dla użytkowników. Niskotemperaturowe  ogrzewanie płaszczyznowe  jest najzdrowszą formą ogrzewania zalecana szczególnie dla alergików.

Ogrzewanie kościołów - ogrzewanie podłogowe kable grzewcze elektra

 

 

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO
ul. Legionów 16     

87-100 Toruń

tel. 56 660 44 44

tel. 601 862 788

e-mail: biuro@elektrocieplo.pl

Biuro obsługi klienta czynne:

poniedziałek - piątek: 8:30 - 16:00

 

Newsletter
podaj email:
 
Szukaj nas na:
Misja firmy

Automatik Elektrociepło od ponad 25 lat zajmujemy się projektowaniem i montażem ogrzewania elektrycznego. Naszą dewizą jest uzyskanie oczekiwanego  komfortu cieplnego w rozsądnej ekonomii  w domach, firmach, kościołach. Pracujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia filmu na temat:

"Ogrzewanie akumulacyjne i rekuperacja wewnątrzścienna"

kliknij na powyższy link